Trenéři

Petra T.

Specializace: BŘIŠNÍ PEKÁČ, BODY STYLING

Sportu se věnuji celý život. Už jako malá jsem začínala s gymnastikou a závodně tančila street dance. Poté jsem objevila Jumping, který mě naprosto uchvátil. V roce 2011 jsem se Jumpingu začala věnovat jako instruktorka a o něco později jsem začala vést hodiny Břišního pekáče. Získané osvědčení: Jumping Basic, Jumping Advanced, Jumping Party, Břišní pekáč.

SVJATOSLAV S.

Specializace: základy cvičení (gymnastiky)


Na úvod bych se rád představil, jmenuji se Svjatoslav Solovjev, je mi 22let , narozen v Praze a dělám sportovní gymnastiku více než 15let a také reprezentuji ČR. Sport a zdravý životní styl je nedílnou součástí mého života a jsem otevřen vždy pro jakákoliv zlepšen

LENKA M.

Specializace: Dance aerobic

Lenka dlouhodobě působí jako lektora různých forem aerobicu, ale i jako aktivní cvičenec. V hodina dance aerobicu si užijete zábavnou choreografii, zvýšíte vytrvalost, zformulujete problémové partie, ale především zapomenete na každodenní stres a zlepšíte si náladu.

VERONIKA B.

Specializace: Kruhový trénink

Od malička jsem věděla, že sport je pro mě to pravé. V dětství jsem se věnovala několik let gymnastice a později přešla na sportovní cheerleading, kterému se věnuji až doteď. Před 4 lety jsem také začala s trénováním dětí. Mezi mé největší úspěchy patří reprezentace na mistrovství světa na Floridě, titul Mistryně Evropy 2017 a dvojnásobný titul Více-mistryně Evropy 2018, 2019. O sport se zajímám ve všech odvětvích a mým cílem je motivovat lidi ke sportu a zdravému životnímu stylu, protože tělo je to nejcennější, co máme.

Barbora H.

Specializace: HATHA JÓGA

S jógou jsem se poprvé seznámila v roce 2012. Hledala jsem tenkrát dynamickou formu meditace, líbila se mi, ale jak už to bývá, věnovat jsem se ji začala až trochu později. Toto cvičení pro mne začalo být nejen fyzickou aktivitou, ale jakýmsi směrem života, který mi dává smysl. Na hodinách se mnou se můžete těšit vždy na něco nového, zpěv manter, meditaci, zajímavosti o józe, nebo také hudební doprovod. Věřím, že budete odcházet příjemné protažení a s vyrovnanou náladou.

VERONIKA Š.

Specializace: PILÁTES


Od dětství se věnovala rehabilitačnímu cvičení a v roce 1996 začala cvičit systém „Jóga v denním životě“, později power a vinayasa jógu a následně se věnovala i pilates. Byla nadšená z příznivých účinků a proto se stala lektorkou pilates. Už 9 let pomáhá klientům dosáhnout jejich cílů – dostat se do celkové kondice, odstranit bolesti páteře, zpevnit pánevní dno po porodu, naučit se správně dýchat atd.

JAN Z.

Specializace: Ranní kruhový trénink

Honza se již naplno věnuje trenérské činnosti kruhových tréninku (FRESH KRUHÁČE) a jako lektor sebeobrany. Na jeho tréninku zažijete absolutně všechno, ale nikdy nebudete vědět co Vás čeká, neboť každý trénink je něčím jiným. Hlavní věci, co na tréninku nesmí chybět pro Honzu jsou: důraz na techniku, motivace, úsměvy a dynamická atmosféra, která Vás nabije na celý den!

Bára

Specializace: Intenzivní kruhový trénink

Jsem celoživotní optimistka a věřím, že když chceme, je možné dosáhnout všeho. Co nepůjde na prvním tréninku, podaří se určitě v dalších hodinách. Každý trénink pod mým vedením je plný dobré nálady, radosti, energie a motivace.

Gábina

Specializace: Intenzivní kruhový trénink

Sport je nedilnou soucasti meho zivota. Jsem vasnivou snowboardistkou, jezdim na kole, plavu a mam rada jogu. V poslednich letech miluju nejvic kruhove treninky a HEAT program. Do meho kruhoveho treninku, zapojuji cviky, ktere posili cele Vase telo a zvysi fyzickou a tepovou frekvenci. Kazdym treninkem se snazim klienta motivovat a posouvat dal jeho schopnosti. Krome sportu miluji take hudbu, kterou aktivne zapojuji do treninku, aby vytvorila tu spravnou motivacni naladu. Verim, ze Vam moje treninky pomuzou posouvat Vase hranice a lepe poznat sami sebe. Certifikace 3D Academy TRX FKT.

Barbora P.

Specializace: Zdravá záda

Jmenuji se Bára a mám absolvovaný certifikovaný kurz fitness trenéra a kurz výživového poradce. Vystudovala jsem sociální a mediální komunikaci. Ve volném čase ráda sportuji -fitness, běh, plavání. Ráda koukám na filmy a věnuji se lektorství dětí, trénování žen jako fitness trenérka a když se zadaří natáčím reklamy pro televizi jako komparz. 🙂 V minulosti jsem se zúčastnila bikini fitness závodu. Ráda plním lidem sny o jejich vytoužené postavě, stačí jen chtít a změnit mysl a postoj.