Trenéři

Barbora P.

Specializace: Zdravá záda

Jmenuji se Bára a mám absolvovaný certifikovaný kurz fitness trenéra a kurz výživového poradce. Vystudovala jsem sociální a mediální komunikaci. Ve volném čase ráda sportuji -fitness, běh, plavání. Ráda koukám na filmy a věnuji se lektorství dětí, trénování žen jako fitness trenérka a když se zadaří natáčím reklamy pro televizi jako komparz. 🙂 V minulosti jsem se zúčastnila bikini fitness závodu. Ráda plním lidem sny o jejich vytoužené postavě, stačí jen chtít a změnit mysl a postoj.

Barbora H.

Specializace: HATHA JÓGA

S jógou jsem se poprvé seznámila v roce 2012. Hledala jsem tenkrát dynamickou formu meditace, líbila se mi, ale jak už to bývá, věnovat jsem se ji začala až trochu později. Toto cvičení pro mne začalo být nejen fyzickou aktivitou, ale jakýmsi směrem života, který mi dává smysl. Na hodinách se mnou se můžete těšit vždy na něco nového, zpěv manter, meditaci, zajímavosti o józe, nebo také hudební doprovod. Věřím, že budete odcházet příjemné protažení a s vyrovnanou náladou.

Gábina H.

Specializace: Intenzivní kruhový trénink

Sport je nedilnou soucasti meho zivota. Jsem vasnivou snowboardistkou, jezdim na kole, plavu a mam rada jogu. V poslednich letech miluju nejvic kruhove treninky a HEAT program. Do meho kruhoveho treninku, zapojuji cviky, ktere posili cele Vase telo a zvysi fyzickou a tepovou frekvenci. Kazdym treninkem se snazim klienta motivovat a posouvat dal jeho schopnosti. Krome sportu miluji take hudbu, kterou aktivne zapojuji do treninku, aby vytvorila tu spravnou motivacni naladu. Verim, ze Vam moje treninky pomuzou posouvat Vase hranice a lepe poznat sami sebe. Certifikace 3D Academy TRX FKT.

Bára A.

Specializace: Intenzivní kruhový trénink

Jsem celoživotní optimistka a věřím, že když chceme, je možné dosáhnout všeho. Co nepůjde na prvním tréninku, podaří se určitě v dalších hodinách. Každý trénink pod mým vedením je plný dobré nálady, radosti, energie a motivace.